Nefes Karavan l Kalıpların dışında hayellerin peşinde ol

Karavan nasıl yapılır

Karavan nasıl yapılır

 Karavan nasıl yapılır? Belki de hayatında bir kez Karavan ile tatile gitmek isteyenlerin bu hayali gerçekleştirmek için girdiği araştırmalarda karşılarına gelen ilk sonuçlardan biridir. Belirtmemiz gerekir ki, panel van olarak bize gelen bir aracın dizayn edilmesi tamamen sizin hayal gücünüze bağlı.

 Kapalı bir aracı Motokaravana çevirirken tamamen sizi dinlediğimizi belirtmek isteriz. Tabii belli başlı sorularımız olacak;
- İstediğiniz Motokaravan kaç kişilik olacak,

- İstediğiniz Multimedya desteği nasıl olacak?

- Elektronik aksamlarını nasıl istersiniz?

- Şasi uzunluğu nasıl olacak?

- Tabi en önemlisi ise içeride kullanılacak malzemelerin kalitesi nasıl olacak?

 Tüm bu sorularımızın cevaplarına karşılık ise, size rahatlık ve hayaliniz olarak geri dönecek.

 Taleplerinize göre doğru aracı tespit ettikten sonra, uzman kadromuz hayallerinizin ilk adımına başlayacaktır. İlk etapta panel olarak gelen aracın arka kısmı ile ön kısmını birbirinden ayıran (varsa) alüminyum kısım dikkatli bir şekilde kesilerek şöför ve yolcu kısmını bir araya getiriyoruz.

 Bunu takip eden süreçlerde ise komple izolasyon işlemleri ile temiz ve pis su depolarının konuşlandırılacağı yerler tespit edilerek gerekli süreç devam etmektedir. Özel olarak getirtilen izolasyon malzemelerimiz büyük bir özen ile Motokaravan'ın en ince detaylarına kadar bire bir uygulanmaktadır.

 Çıkacağınız tatilde sizi ve misafirlerinizi rahat ettirmek adına tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak detaylar en ince noktasına kadar titizlikle yapılmaktadır.

 Elektrik ve Elektronik aksamların ve panellerinin yerleştirilmesi ile Motokaravan'ınızda dilediğiniz eğlenceleri yapabileceksiniz.

 Aracımızın tavanına yerleştirlecek olan Güneş panelleri  sayesinde elektriksiz kalmayacaksınız.

 Tamamen talebinize göre 2,3,4 gözlü set üstü ocaklar ile herşey dahil otel konforunda yemek sırasına girmeden dilediğiniz yemeği kendiniz yapabileceksiniz.

 Motokaravanınızda isterseniz Bisiklet askılıkları ile tatilinizde bisiklet kullanıp spor yapmanıza kimse engel olamayacaktır.

 Bagajlarınızı dert etmeyin. Motokaravanınızda tüm yolcularınızın bavullarını alacak kadar bagaj alanı bulabilirsiniz.

 Dilerseniz tek Tv dilerseniz 3 Tv olacak şekilde tercihlerinizi şekillendirebilirsiniz.

 Ebeveyn odası ile diğer misafirlerin yattıkları alanları birbirinden ayırmakta tamamen sizin tercihinize kalmış.

 Gelin hayallerinizi gerçekleştirmek için birlikte Motokaravananınızı yapalım...


Sizde kendinize özel bir karavan istiyorsanız bizimle iletişime geçin.